[ Нові повідомленя · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Yevgenia  
Форум » Українська Фабрика Зірок-3 » Кастинги » Львів кастинг (розкази конкурсантів)
Львів кастинг
WinnerДата: Четвер, 18.06.2009, 14:51 | Повідомленя # 1
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написала tinka

Ось була сьогодні я на кастингу................ емоцій і вражень дуже багато..... стільки позитиву отримала!!!!! Але обідно, що Меладзе не слухав........ Була якась тьотінька-блондинка,... і Гончаренко,....... місця затанцювати не було! Були ми в холі, але двері у середину клубу(починаючи з місця де стоїть фейс-контроль) були зачинені...... Ось нас приблизно десяток учасників заходить,... і всі стоїмо в закритому приміщенні розмірами приблизно 10*5м,.... і стоїть стіл,... а за ним сидять "члени жюрі"......... Щодо конкурсантів - народ просто веселий, життєрадісний,....... незнаю точно звідки поприїжджали усі,... але з Львівської області було чимало людей=)) Найбільше запам"ятався, думаю не лише мені, один хлопчина......... сам він з Трускавця,...... він парадист,.... ось ходив таким "живчиком",.. стільки енергії,,.... і так усім настрій підіймав,... шкода одне, що йому не дали навіть слова заспівати, бо йому лише 16=((( а точно міг пройти......... Щодо черг,..... - то ганяли нас куди хотіли,.. то туди ідіть,.... то туди станьте,... то в один бік поверніться, то в другий,....... Але незважаючи на це все,.... у "ширензі" людей голосно лунали пісні, з яких дуже багато українських народних,..... були і жарти, витівки, анекдоти,...... хотілось би мені це все заново пережити, побачити тих же людей...... Так ось, - построїли нас подвоє,... потім підходили і вибирали по 20 осіб...... і зразу дали пораду : "не співати укр. народні, пісні Приходько, Лободи"... (більше імен не пам"ятаю, бо навіть не все слухала),... також сказали "співати щось сучасне жваве,..... попсу".......... Ось так......=)) Ніби все......
Але вражень, справді хороших, було лише від учасників


Фабрика Суперфінал
WinnerДата: Четвер, 18.06.2009, 20:21 | Повідомленя # 2
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написав Patlatus

Мої враження про кастинг Фабрики Зірок-3

Розкажу все, як було, розпочинаючи з самого початку.
Прочитавши в інтернеті про те, що час приходу абсолютно не важливий,
я не рвався приїжджати на восьму, а приїхав десь так по десятій.
Хоч я і львівський, але не знав, де той клуб, шукав його, потім мені сказали,
що це там, це черги великі, і я вже зорієнтувався.
На місці купа народу, всі стоять з заповненими анкетами.
Де взяти анкети - не ясно, по народу ходять легенди, що колись,
давним-давним в тридев'ятому королівстві ходив якийсь чувак,
який роздавав незаповнені анкети. Обійшовши навколо, і спитавши
компетентних людей, я таки дізнався правду, що анкети лежать
на кам'яних глибах навколо клубу. Взяв анкету, заповнив, думаю, куди
в чергу ставати, питаю: тут кінець черги? Люди не можуть відповісти.
Не знають, кажуть, та ставай де-небудь.
Десь ще через півгодини ситуація більш-менш проясняється, стає
зрозумілим той факт, що людей запускають з трьох точок. З двох черг
з різних боків, і рендомом з маси народу, що товчеться спереду.
Зрозумівши, що мені буде некомфортно товктися в масі народу перед клубом,
я зайняв цивілізовано місце в коротшій черзі.
Десь через 2 год (це було вже по дванадцятій) прийшла моя черга.
Ми прийшли ближче, потім всередину, коли підійшла моя черга всередині,
я заспівав О, моє сонце, слухали десь 5 секунд, і сказали:
Ви ж розумієте, це фабрика зірок, тут потрібно щось попсове.
Заспівайте якусь попсу.
Я трохи розгубився, бо такої фрази не очікував.
Спитався, ну а Плач Єремії чи Піккардійська терція підійде?
Кажуть, підійде, я почав співати Вона, вони сказали дякую, допобачення.
Це була якась жіночка, я не знаю, як її звати, біля неї ще стояли якісь хлопці.
Тілоохоронці чи помічники - не знаю, та менше з тим.
Я розвернувся, вийшов, там навіть ще хтось мене запитав, я відповів, що
мене не взяли, і в двох словах розказав. Бо більшість народу виходили, і
навіть нічого не говорили.
З мого потоку в епсилон-околі, здається, нікого не взяли.
Перед тим вийшла якась повна дівчина чи жіночка, яка дуже тішилася,
мабуть, вона пройшла в другий тур, мені здалося, що вона була вагітна.
Дивно, що беруть тільки вагітних, можна було б пошкодувати, що я не дівчина,
і не можу завагітніти))))))) В принципі, я там такий не один, там більше, ніж 2000
народу не взяли, і там були набагато нагліші люди за мене, яких теж не взяли.
А взагалі, з самого початку, я навіть не збирався іти на цю фабрику.
Просто сестра мого друга дуже хотіла туди піти, питалася, чи я піду з нею.
Я їй казав, ну, якщо ти з іншого міста туди приїдеш, то я вже піду з тобою.
Потім ми прочитали, що там беруть тільки з 18, а їй 16. Отож, вона не поїхала.
Але дуже просила, щоб я таки пішов, і, знаючи мій голос, сказала, що якщо
мене не візьмуть, то вона тої фабрики зірок навіть дивитися не буде.
Що ж, тепер я можу потішитися, що сестра мого друга побереже свої очі)))))
Взагалі, я туди ішов ще з інших причин. Хотілося на власні очі побачити людей,
що йдуть на такі кастинги. Також хотілося познайомитися з якимись дівчатами,
які мають гарний голос, щоб заспівати дуетом, наприклад. Я майже всім
дівчатам, що стояли в черзі навколо мене, пропонував заспівати разом дуетом
Привид опери, але так і ні з ким не домовився.
Шкода, що я так і ні з ким не познайомився, але всеодно я радий, що я таки
пішов, проявив свою силу волі, що таки почекав 2 години, бо я зазвичай
надзвичайно нетерплячий, і щоб почекати, мені потрібно дуже постаратися.
Я зробив декілька фотографій, потім викладу, коли скину їх по блютузу.
Ще мені дуже сподобалися декілька моментів, коли я стояв в черзі, і щось
співав, а весь народ навколо оглядався)))))
Це було так круто)))))) Я стільки задоволення отримав))))))))))))
От на цій оптимістичній ноті я закінчу свої враження.


Фабрика Суперфінал
WinnerДата: Четвер, 18.06.2009, 20:26 | Повідомленя # 3
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написала КСЮФФФКА=)

да было очень прикольно!!!!!!!!!!!!!
получила море удовольствия.....но увы не прошла потому что голос задрожал.....=( а так их все устраивало!!!!!! жалко конечно!!!!!!!!!!ниче .....я не желею что приехала.....познакомилась с морем класных ребят!!!!!!!!
с которыми наше общение будет продолжаться=)
удачи всем кто прошел во второй тур!!!!!! а их было многовато.....и фигня это все что тежело пройти ет не правда оч даже легко!!!!!

только вот не понравилось повидение АНДРЕЯ КИРИЛЕНКА!!!!!!!!!!!


Фабрика Суперфінал
WinnerДата: Четвер, 18.06.2009, 20:48 | Повідомленя # 4
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написала JUL_LOVE

НАРОД!!!какой позитив?! Да это полная ЛАЖА!!!!к сожалению я не почувствовала так называемого "Позитива"!!!!Очень была расстроена тем,что Меладзе не стал прослушивать всех участников кастинга,как обещал!Неужели он так устал от предыдущих городов-участников,что не стал слушать всех нас?!!! Посадили каких-то теток,по каторым не скажешь,шарят они что-то в музыке или нет!Я, допустим, не знаю как можно оценить учасника по двум строчкам и при этом что бы они танцевали!!!!Потому как я сама хореограф и судья по спортивным бальным танцам и знаю как это оценивать кого-то,но не за 2 же секунды?!!!!!!!
Такое было впечатление,что там уже давным давно знали кого возьмут во второй тур,а это так,для отвода глаз!!!На кастинге второй Фабрики Н.Могилевская делала все чтобы помочь открыться каждому участнику,КАЖДОМУ!!!!А тут сплошное .......!!!!((((((


Фабрика Суперфінал
WinnerДата: П`ятниця, 19.06.2009, 16:10 | Повідомленя # 5
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написав Ванька Петров я

Привіт всім.
Друзі, читаю форум і не вірю власним очам.
Невже справді стільки людей у захваті від того, шо відбувається на кастингах ФЗ.
В мене вражень багатсько назбиралось, але буду об"єктивним і напишу лише факти. Усе, шо лишилося "за кадром" можу написати у приватні оголошення.
А повірте є про що.... бо бачив я чимало....
Одразу скажу, шо співаю я не краще, ніж середньостатистичний громадянин)) і співом ніколи не займався. Окрім пісень у душі... у мочалку як мікрофон. Підбили мене друзі, які врешті-решт так і не прийшли. Спитаєте, чого того йти. Ну була в сене одна секретна мета + дурна цікавість, звичайно.

По-порядку.
1.Час приходу не має значення. Я прийшов десь о 12.30. Взяв анкету о 12.31. Заповнив о 12.33. і о 12.40 я вже співав перед жіночкою при вході у клуб.
(головне впасти в око Артуру, він вибирав людей за зовнішністю. При чому більше все таки хлопців, таке враження...)

2. Зі мною на передкастинг зайшло людей 15, мабуть. Серед них були і досить відомі львівські співаки, типу Ірини Федишин, Зоряни і т.д.... я стояв останнім у своїй 15-і. Усім сказали: До-побачення. Я був у шоці, бо люди яким відмовили співали у сто разів краще, ніж я. Це я кажу ТОЧНО! і дівчата виглядали просто супер. Не вульгарно і не розмальовано. Реально симпатичні і з ДУЖЕЕЕ хорошими голосами.
Моя черга.я заспівав укр пісню, сказали недуже добре, заспівав кусок рос попси, сказали знов, недуже, заспівав ше одну укр, сказали нормально, проходь далі.

Маленька ремарка. Дівчина,яка обирала на вході, усім своїм виглядом і манерою розмови, показала, шо реально вона не схвалює будь-шо українське. Супер...

Тому, хто хоче її пройти, краще співати кілька різних пісень і обов"язково веселих, при цьому танцювати і усміхатись. Хоча... не факт, шо це поможе, просто треба їй сподобатись і все... А це як показує практика, нелегко!!!

Йдемо далі.
ПІсля легкого шоку, шо їз цих реально співаючих людей, далі пройшов тільки я один!!! повели нас до Меладзе, Лисенко і Гончаренка. Далі все відбувалося по плану. Кожен співав своє. Вони дякували і казали, шо результат повідомлять пізніше, але я навіть не чекав на результати, оскільки у залі побачив знайомих і підійшов до них.
Чому не пішов на результати, бо в принципі усе було написано на лицях журі. Одразу було зрозуміло, шо їм не цікаво це все. і не тільки стосовно мене, але до всіх. Як потім виявилось, я був правий, бо нікого не залишили.
Проте, я вирішив трохи залишитись і подивитись на виступи інших конкурсантів.


Фабрика Суперфінал
WinnerДата: П`ятниця, 19.06.2009, 18:03 | Повідомленя # 6
Подполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 101
[ 4 ]
Quote
Написала olyayayaya

Привіт всім!Знаєте що я вам скажу....я чесно в шоці з тієї несправедливості, яка поселилась на кастингу в Львові і не пускала до Меладзе...а лише дала 3 слова заспівати при вході і допобачення.
Я не жалію що пішла. В черзі провела час офігітельно:))))Що ми тільки не робили, і співали разом і танцювали,хтось на гітарі грав. я познайомилась з невідомими мені людьми...ми всі так співали, що весь голос собі здерли ще до входу:))))))))))))))))Було суперово...але я почала розчаровуватись тоді, коли цей "мулатик" ходив і вибирав собі кого завгодно. Люди стоять в черзі - так і бери їх по черзі. Але то не біда. Короче взяли мою сестру а вона прийшла просто підтримати свого друга...вона давай скоренько мене знайшла і каже йди замість мене:)))Я пішла...та сама ситуація що і у вас - заходжу всередину з 20-ми людьми...немає де стати:(((Починає співати якийсь хлопець(талантище)..він заспівав лише одне слово..та тьотка йому "допобачення", і так всі по черзі як зайшли так і виходили...Це просто несправедливо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Яке вона має право вирішувати хто далі пройде, якщо вона і слова не дала сказати а на анкету навіт не глянула!!!!!!!!???????????????Що це за беспредел??????їїї там робота я так зрозуміла просто відсіяти людей??Щоб менше було????Ви мені скажіть чи в всіх містах так було??????Я НЕ ДУМАЮ!!!!!ЦЕ ДУЖЕ НЕСПРАВЕДЛИВО!Могилевська того року прослухала ВСІХ!!Абсолюьно!!А ця тьотка навіть не подивившись на людину відсіяла геть......Мене теж не впустили до журі....та й мені все одно. ярада що хоч спробувала...але я вважаю що це по свинськи, бо якби Меладзе нас почув він би дав хоч 10 секунд проспівати.Можливо він це довірив їй...але я все одно в шоці....
Народ а хтось пройшов до Меладзе???І що там було в кінці дня?


Фабрика Суперфінал
Форум » Українська Фабрика Зірок-3 » Кастинги » Львів кастинг (розкази конкурсантів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Послідні обновлені теми Самі популярні теми Самі активні учасники Нові учасники
Магазин косметики
Мнение зрителя
Фото з виступів
Володимир Дантес
БеСеДкА
Як скачати файл з файлообмінника
Скачати mp3 з концерту за 25.04.2010
Концерт за 25.04.2010
Угадай песню!
Стас Шурінс
СмайлоМания)
Дизайн
Музика
Фотки фоРУМцев!
Онлайн конференція з Євою Бушміною
Аватары для форума
БеСеДкА
Фотогалерея
Львів кастинг
Як проходив кастинг у Харкові
Winner
Yevgenia
fanatka)
shur
Olen4a
Публикатор
Critic
TanushkaAA
sti4
Следопыт
Olen4a
Следопыт
curly
380668142959
garki2009
newrus
Maria
koly
marjana126
gmail

© 2010 Фабрика.Суперфінал. Український проект Фабрика Зірок3
При копіюванні силка на матеріал обовязкова.